مرتب سازی بر اساس:
مشاهده:
 • کتاب اصول مهندسی صنایع غذایی نوشته دکتر حمید توکلی پور توسط انتشارات آییژ در 501 صفحه شامل مباحث پیش در آمدی بر مهندسی صنایع غذایی، موازنه جرم، خواص ترمو دینامیکی ماده خالص گازها و جداول بخار و … منتشر شده است.

  این کتاب شامل 8 فصال با عناوین زیر می‌باشد:

  • پیش در آمدی بر مهندسی صنایع غذایی
  • موازنه جرم
  • خواص ترمو دینامیکی ماده خالص گازها و جداول بخار
  • اصول ترمو دینامیک و موازنه انرژی
  • مکانیک سیالات در صنایع غذایی
  • انتقال گرما در فراورش مواد غذایی
  • رطوبت سنجی ( سایکرو متری)
  • انتقال جرم در صنایع غذایی

   

  247,000 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : دکتر حمید توکلی پور
  موضوع : مهندسی صنایع غذایی
  نوبت چاپ : چهارم
  نوع جلد : شومیز
  سال چاب : 1400
  قطع : وزیری
  تعداد صفحات : 501
  شابک : 9789649706306
 • کتاب انگل شناسی پزشکی اثر  نورا فرانکلین , هرولد براون و ترجمه  دکتر عمید اطهری توسط انتشارات آییژ در 379 صفحه منتشر شده است.

  کتاب انگل شناسی پزشکی تالیف نوا، براون ترجمه کتاب اصلی Basic clinical prasitology 6th ed, 1994 توسط عمید اطهری نشر آییژ شامل 19 فصل می‌باشد.

   

  180,500 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : نورا فرانکلین , هرولد براون
  مترجم : دکتر عمید اطهری
  موضوع : پزشکی و پیراپزشکی , انگل شناسی
  نوبت چاپ : پانزدهم
  سال چاب : 1400
  قطع : وزیری
  نوع جلد : شومیز (جلد نرم)
  تعداد صفحات : 379صفحه
  شابک : 9789647006071
 • کتاب بیوشیمی بالینی (ویژه دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی) نوشته  آلن گاو , مایکل مورفی , راجیو سریوازتاوا , رابرت کاوئن , دنیس اورایلی و ترجمه دکتر سحر محمدی , شیوا شاه محمدنژاد , سروه شاه محمدنژاد , فروغ چمایی نژاد, سهیلا محمدعلی توسط انتشارات  آییژ به چاپ رسیده است.

  شاخه بیوشیمی بالینی در طی سالها تحقیق و تجربه شاخه‌های گوناگونی پیدا کرده و زمینه تشخیص و درمان بیماری‌ها بوده و در خدمت سلامت انسان قرار گرفت. این کتاب در قیاس با سایر کتاب‌ها بیشتر بر مباحث بالینی تاکید دارد و با بیان مثال‌های آموزشی و نکات کلیدی در آخر هر فصل تلاش نموده ذهن دانشجویان را بر جنبه‌های بیوشیمیایی بیماری بالینی متمرکز نماید.

  • 1ترجمه Clinical biochemistry an illustrated colour text, 5th ed 2013
  • 2تاکید بر مباحث بالینی ویژه دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی
  • 3شامل مثال‌های آموزشی و نکات کلیدی در آخر هر فصل
  190,000 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : آلن گاو , مایکل مورفی , راجیو سریوازتاوا , رابرت کاوئن , دنیس اورایلی
  مترجم : دکتر سحر محمدی , شیوا شاه محمدنژاد , سروه شاه محمدنژاد , فروغ چمایی نژاد, سهیلا محمدعلی
  موضوع : بیوشیمی بالینی
  نوبت چاپ : اول
  سال چاب : 1399
  قطع : وزیری
  نوع جلد : شومیز (جلد نرم)
  تعداد صفحات : 400
  شابک : 9789649706757
 • کتاب بیوشیمی برای دانشجویان رشته بیولوژی جلد دوم متابولیسم نوشته دکتر رضا محمدی توسط انتشارات آییژ به چاپ رسیده است.

  این کتاب یکی از کتاب‌های مخصوص و ویژه برای دانشجویان رشته بیولوژی می‌باشد که در آن به مفاهیم متابولیسم پرداخته می‌شود. وجود واژه‌های کلیدی و سؤالات چهارگزینه‌ای وسؤالات تشریحی کاربردی به همراه پاسخ های مربوطه در انتهای هر فصل و واژه نامه توصیفی برای شرح کلمات، از ویژگی‌های این کتاب است.

  220,000 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : دکتر رضا محمدی
  موضوع : بیوشیمی-متابولیسم
  نوبت چاپ : دوم
  سال چاب : 1401
  قطع : رحلی
  نوع جلد : شومیز
  تعداد صفحات : 272
  تیراژ : 500 جلد
  شابک : 9789649705323
 • کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربردها جلد اول :ساختمان و فعالیت نوشته دکتر رضا محمدی در 388 صفحه در دو جلد به چاپ رسیده است و دارای مفهوم و موضوع زیست شیمی پزشکی است. بیوشیمی پزشکی اصول و کاربردها، ساختمان و فعالیت، جلد اول دارای مفاهیم ساختمان و فعالیت سلول‌های زیستی می باشد که درباره‌ی ساختمان انواع سلول‌ها، نحوه فعالیت و واکنش‌های داخل آن به شما آموزش می‌دهد و مناسب برای دانشجویان پزشکی توسط انتشارات آییژ به چاپ رسیده است.

  موضوع : پزشکی,  بیوشیمی,  متابولیسم,  از عناصر تا موجودات زنده ,تکنیک های بیوشیمیایی

  معرفی مباحث  کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربردها

  1. از عناصر تا موجودات زنده
  2. آب و یونازیسیون اسید های ضعیف
  3. تکنیک های بیوشیمیایی
  4. اسید های آمینه
  5. پروتئین : ساختمان
  6. پروتئین : فعالیت
  7. آنزیم ها : اصول واکنش آنزیمی
  8. آنزیم ها: کینتیک واکنش آنزیمی
  9. آنزیم ها : تنظیم فعالیت آنزیمی
  10. ویتامین ها
  11. کربوهیدرات ها
  12. لیپیدها
  13. غشاهای سلولی
  14. نوکلئوتیدها
  15. اسیدهای نوکلئیک
  237,500 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : دکتر رضا محمدی
  موضوع : پزشکی، بیوشیمی، متابولیسم, از عناصر تا موجودات زنده, تکنیک های بیوشیمیایی
  نوبت چاپ : هشتم
  سال چاب : 1401
  قطع : رحلی
  نوع جلد : شومیز
  تعداد صفحات : 388
  شابک : 9789649703978
 • کتاب بیوشیمی پزشکی اصول و کاربردها جلددوم متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی نوشته  دکتر رضا محمدی توسط انتشارات آییژ در دو جلد به چاپ رسیده است که کتاب جامع و خوبی برای پاسخ‌گویی به اکثر نیازهای واحد بیوشیمی دانشجویان پزشکی می‌باشد در این کتاب سعی شده که ضمن تاکید بر اصول بیوشیمی به کاربرد بیوشیمی در پزشکی نیز توجه شود و در 27 فصل به بررسی متابولیسم DNA و همانندسازی، متابولیسم DNA، آسیب و ترمیم DNA، متابولیسم RNA، متابولیسم پروتئین، تنظیم بیان ژن و تکنیک‌های وابسته به اطلاعات ژنتیکی می‌پردازد. منبع اصلی این کتاب سه کتاب لینجر، هارپر و دولین می‌باشند. علاوه بر سوالات تشریحی در بخش خودآزمایی کتاب، تعدادی سوال چهارگزینه‌ای همراه با پاسخ نیز مطرح شده است که دانشجو می‌تواند از آن‌ها برای ارزیابی میزان فراگیری خود از مطالب فصل، توجه بیشتر به نکات مطرح شده و آمادگی بیشتر جهت شرکت در امتحانات به چاپ رسیده است.

   

  332,500 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : دکتر رضا محمدی
  موضوع : متابولیسم و بیوشیمی اختصاصی
  نوبت چاپ : هفتم
  سال چاب : 1401
  قطع : رحلی
  نوع جلد : شومیز
  تعداد صفحات : 568
  شابک : 9789649703985
 • ویرایش سوم کتاب بیوشیمی پزشکی هیئت مولفان جلد اول توسط نشر آییژ تالیف دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی و با همکاری کلیه اعضای گروه بیوشیمی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران بر‌اساس عنوان‌های مصوب بورد بیوشیمی پزشکی وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی تدوین یافته است و هر فصل توسط اساتیدی که سالیان دراز در آن مبحث تدریس نموده اند به رشته تحریر درآمده است, همچنین این کتاب به عنوان کتاب مرجع گروه بیوشیمی پزشکی تهران بوده و نیز توسط شورای معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تهران تصویب گردیده است.

   

   

  180,500 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی , دکتر محمود دوستی  و با همکاری کلیه اعضای گروه بیوشیمی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  موضوع : بیوشیمی پزشکی
  نوبت چاپ : نهم
  سال چاب : 1399
  قطع : وزیری
  نوع جلد : شومیز (جلد نرم)
  تعداد صفحات : 376
  شابک : 9789649702056
 • کتاب بیوشیمی پزشکی جلد دوم  ویرایش سوم نوشته دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی , دکتر محمود دوستی  و با همکاری کلیه اعضای گروه بیوشیمی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران توسط انتشارات آییژ بر‌اساس عنوان‌های مصوب بورد بیوشیمی پزشکی وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی تدوین یافته است و هر فصل توسط اساتیدی که سالیان دراز در آن مبحث تدریس نموده اند به رشته تحریر درآمده است, همچنین این کتاب جهت درس بیوشیمی 2 به ارزش سه واحد درسی برای دانشجویان دکترای عمومی پزشکی ( پزشکی، داروسازی و پیراپزشکی)در 616 صفحه به چاپ رسیده است.

   

  275,500 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : دکتر مهین زهرایی، دکتر بیژن فرزامی , دکتر محمود دوستی  و با همکاری کلیه اعضای گروه بیوشیمی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  موضوع : بیوشیمی پزشکی
  نوبت چاپ : نهم
  سال چاب : 1400
  قطع : وزیری
  نوع جلد : شومیز (جلد نرم)
  تعداد صفحات : 616
  شابک : 9789649701028
 • کتاب بیوشیمی دولین جلد اول همراه با ارتباطات بالینی ویرایش هفتم  نوشته تامس ام. دولین و ترجمه دکتر رضا محمدی توسط انتشارات آییژ در 776 صفحه شامل مباحث ساختمان ماکروملکول‌ها، انتقال اطلاعات، عملکرد پروتئین‌ها , جلد اول از ترجمه کتاب Textbook of biochemistry: with clinical correlations,7th. ed, c2011 به چاپ رسیده است.

  این مجموعه دو جلدی ترجمه کتاب Textbook of biochemistry: with clinical correlations,7th. ed, c2011 می‌باشد. جلد اول شامل مباحث ساختمان ماکروملکول‌ها، انتقال اطلاعات، عملکرد پروتئین‌ها می‌باشد.

  450,000 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : تامس ام. دولین
  مترجم : دکتر رضا محمدی
  موضوع : بیوشیمی ,پزشکی و پیراپزشکی
  نوبت چاپ : دوم
  سال چاب : 1400
  قطع : رحلی
  نوع جلد : شومیز
  تعداد صفحات : 776
  تیراژ : 500 جلد
  شابک : 9789649704579
 • کتاب بیوشیمی دولین جلد دوم همراه با ارتباطات بالینی ویرایش هفتم نوشته  تامس ام. دولین و ترجمه  دکتر رضا محمدی توسط  انتشارات  آییژ, شامل مباحث مسیرهای متابولیک و کنترل آن‌ها و فرایندهای فیزیولوژیکی و جلد دوم از ترجمه کتاب Textbook of biochemistry: with clinical correlations,7th. ed, c2011 در 792 صفحه منتشر شده است.

  این مجموعه دو جلدی ترجمه کتاب Textbook of biochemistry: with clinical correlations,7th. ed, c2011 می‌باشد. جلد دوم شامل مباحث مسیرهای متابولیک و کنترل آن‌ها و فرایندهای فیزیولوژیکی می‌باشد.

  468,000 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : تامس ام. دولین
  مترجم : دکتر رضا محمدی
  موضوع : بیوشیمی ,پزشکی و پیراپزشکی
  نوبت چاپ : دوم
  سال چاب : 1399
  قطع : رحلی
  نوع جلد : شومیز (جلد نرم)
  تعداد صفحات : 792
  شابک : 9789649704586
 • کتاب تغییر و اجرای برنامه درسی انتشارات  آییژ

  موضوع کتاب: علوم تربیتی، جنبه های روانشناسی، برنامه درسی

   

  مباحث کتاب تغییر و اجرای برنامه درسی

   

  1. کلیات برنامه درسی
  2. تغییر و اجرای برنامه درسی
  3. الگوهای تغییر و اجرای برنامه درسی
  4. ابزارهای تغییر و اجرای برنامه درسی
  5. نمایه ها
  85,000 تومان
 • کتاب خونگیری اصول و تکنیک هانوشته دکتر رضا محمدی از مجموعه کتاب‌های کار در آزمایشگاه تشخیص طبی  توسط انتشارات آییژ در 184 صفحه منتشر شده است.

  هدف از تالیف کتاب خونگیری: اصول و تکنیک‌ها، ارائه یک کتاب نسبتا جامع در خصوص تکینک‌های خونگیری به‌همراه آشنایی با تجهیزات و وسایل این بخش در کنار ارائه دستورالعمل‌های لازم جهت تهیه نمونه مناسب، پیشگیری از حوادث و مدیریت حوادث رخداده می‌باشد که کارمندان بخش خونگیری می‌توانند بر اساس آن آموزش لازم را دریافت کنند و با مطالعه آن به اطلاعات خوبی در خصوص کار در این بخش برسند.

  کتاب شامل 9 فصل است که در سه فصل ابتدایی به‌ترتیب موضوعات مربوط به دستگاه گردش خون، و سایل و ابزار بخش خونگیری و آماده‌سازی بیمار برای خونگیری، مورد بحث قرار می‌گیرند. در این راستا، ضمن آشنایی با ساختمان و خصوصیات عروق بدن، با ابزارهای مورد استفاده برای خونگیری صحیح و همچنین دستورالعمل‌های آماده‌سازی بیماران برای تهیه نمونه‌های مورد نیاز آشنا می‌شویم.

  در فصول 4 تا 6 به‌ترتیب به خونگیری‌های وریدی، پوستی (مویرگی) و شریانی اشاره می‌شود و در این راستا ابتدا با محل‌های مناسب این خونگیری‌ها آشنا می‌شویم و سپس به رو‌ش‌های اجرایی این نوع خونگیری‌ها اشاره‌ می‌شود که رعایت آنها برای کسب نتایج رضایت‌بخش و کاهش خطاها ضروری است.

  فصل 7 اختصاص به آزمایش‌های زمان سیلان، زمان انعقاد و توبرکولین دارد که معمولا در بخش نمونه‌برداری آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و توسط کارکنان خونگیری انجام می‌شوند ولازم است این کارکنان اطلاعات لازم در خصوص انجام صحیح این آزمایش‌ها را داشته باشند.

  در فصل 8 مشکلات و عوارض خونگیری، بخصوص خونگیری وریدی، مورد بحث قرار می‌گیرد که آشنایی با آنها برای پیشگیری از این عوارض و مدیریت عوارض حاصل بسیار مهم است. بالاخره، در فصل 9 به پردازش و هندلینگ نمونه اشاره می‌شود که معمولا در بخش جداسازی صورت می‌گیرد، ولی باتوجه به اهمیت موضوع و ارتباط تنگاتنگ آن با بخش خونگیری در این کتاب مورد بحث قرار می‌گیرد.

  90,000 تومان
  انتشارات : آییژ
  نویسنده : دکتر رضا محمدی
  موضوع : علوم آزمایشگاهی , خونگیری
  نوبت چاپ : اول
  سال چاب : 1399
  قطع : وزیری
  نوع جلد : شومیز
  تعداد صفحات : 184
  شابک : 9789649706849
سوالی ندارید؟

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home3/artinbo3/public_html/wp-content/litespeed/css/8be94c4838615e8008d286e974278694.css.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home3/artinbo3/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:126 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home3...', '/home3/artinbo3...', 126, Array) #1 /home3/artinbo3/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(126): md5_file('/home3/artinbo3...') #2 /home3/artinbo3/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(833): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://artinbo...', 'css', true, Array) #3 /home3/artinbo3/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(326): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array) #4 /home3/artinbo3/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(259): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home3/artinbo3/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Opti in /home3/artinbo3/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 126