مرتب سازی بر اساس:
مشاهده:
 • کتاب حسابداری مالیاتی  

  بحث مالیات یکی از مباحث مهم درسی برای حسابداران و حسابرسان می‌باشد چرا که در بازار کار، دانستن قوانین مالیاتی یکی از مباحثی است که یک حسابدار با تجربه باید به آن تسلط داشته باشد تا بتواند تکالیف قانونی را در موعد مقرر انجام دهد. در دانشگاه قوانین مالیاتی تحت عناوین مختلفی مثل مبانی مالیات، تحلیل قوانین و مقررات مالیاتی، حسابداری مالیاتی و حسابرسی مالیاتی و غیره تدریس می‌گردد.

  هر چند مباحث مالیاتی در این حجم برای دانشجویان بسی دشوار می‌باشد لذا در جهت یادگیری بهتر سعی شده است که مثال‌های مطرح شده تا حدودی ساده باشد و از طرح مثال‌هایی که در آن مباحث به صورت پیچیده باید مورد محاسبه قرار گیرد خودداری شده است.

  این کتاب در برگیرنده کلیه مباحث مالیاتی می‌باشد و برای فهم مباحث مالیاتی مثال‌های متنوعی مطرح گردیده است که باعث می‌شود که درک مباحث به آسانی اتفاق بیفتد. همچنین شیوه نگارش و بیان موضوعات نیز ساده و شیوا می‌باشد که به نوبه خود می تواند یادگیری سریع مطالب را در بر داشته باشد.

  در این کتاب سعی شده است علاوه بر مباحث مالیاتی تاریخچه موضوعات مالیاتی نیز مورد بررسی قرار گیرد. این کتاب برای دانشجویان حسابداری، حسابداران، حسابرسان، کارشناسان مالیاتی و کسانی که به نحوی با مباحث مالیاتی سروکار دارند مناسب می‌باشد. از ویژگی‌های کتاب مي‌توان به داشتن پرسش، مسائل و مثال‌های متنوع و نیز پرسش‌های چهار گزینه‌ای اشاره نمود که به غنای مطالب و نیز فهم بیشتر حسابداران، مدیران مالی، دانشجویان، دانش آموختگان و داوطلبان آزمون‌های حسابدار رسمی و … کمک خواهد نمود.

   

   

  240,000 تومان
  انتشارات : فرهیختگان دانشگاه
  نویسنده : حسین مهربانی
  موضوع : حسابداری
  نوبت چاپ : یازدهم
  سال چاب : 1399
  قطع : رحلی
  نوع جلد : شومیز
  تیراژ : 500 جلد
  تعداد صفحات : 229
  شابک : 9789646754829
سوالی ندارید؟